S08N Pompa zanurzeniowa Atlas Copco 317 l/min,13m, 230V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: S08N
Opis
Pompa zanurzeniowa do szlamu WEDA S08N Atlas Copco 8162 1615 00
S08N to przenośna, lekka i łatwa w obsłudze pompa do szlamu, zapewniająca szybkie i wydajne odwodnienie w szerokim zakresie zastosowań. Konstrukcja zewnętrznego płaszcza, który zapewnia chłodzenie i ochronę termiczną, pozwala na bezpieczną pracę pompy w różnych warunkach. Potrójne uszczelnienie wału gwarantuje długi okres eksploatacji, część mokra z wirnikiem typu „semi vortex” minimalizuje wymagane czynności konserwacyjne.
Zdolność do pracy na sucho. Odporna na piasek i muł.
Wyposażenie standardowe:
- Zabezpieczenie termiczne silnika
- Wbudowany kondensator rozruchowy zapewniający wysoki moment rozruchowy
- Dodatkowe uszczelnienie wargowe wydłuża trwałość podstawowego uszczelnienia
- Krócieć z gwintem zewnętrznym 2"
- Krócieć gładki na wąż 2"
- Przewód zasilajacy 10 mb
- Podwójne mechaniczne uszczelnienie wału wykonane z karborundu
- Świadectwo ISO 9001 i oznaczenie CE
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 0,75 kVA |
| Szczytowa moc wyjściowa | 1,2 kVA |
| Wydajność | 317 l/min, 19 m3/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 13 m |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych | 25 mm |
| Wartość pH cieczy | 5-8 pH |
| Złącze wylotowe | GZ - 2", pod wąż 2" |
| Waga | 13 kg |
Termin dostawy wymaga potwierdzenia.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.