P8000T S5 Generator prądu Atlas Copco 7,5 kVA, 230/400 V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: P8000T S5
Opis
Generator prądu P8000T Atlas Copco 8170 0231 05
P8000T to trzy fazowy generator prądu o dużej wydajności, trwałej konstrukcji i prostej konserwacji. Urządzenie idealnie sprawdza się m.in. w branży budowlanej, w rolnictwie i hodowli zwierząt. Konstrukcje generatorów powstały, aby spełnić najwyższe standardy jakościowe.
Wyposażenie standartowe:
- Rozrusznik mechaniczny
- Kluczykowy rozruch elektryczny (12V)
- Duży zbiornik paliwa
- Gniazda 1 x 230 V 16A+ 1 x CCE 400V 16A
- Gniazda IP67
- Wyłącznik różnicoprądowy
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Licznik godzin
- Wyłącznik automatyczny
- Zgodność z CE w zakresie emisji hałasu
- Zabezpieczenie przed niskim poziomem oleju
- Zestaw kółek transportowych
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230/400 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 7,5 / 6 kVA / kW |
| Szczytowa moc wyjściowa | 8,1 / 6,5 kVA / kW |
| Silnik Atlas Copco | AC420FD benzynowy |
| Rodzaj rozruchu: | Elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 25 l |
| Zużycie paliwa przy 100% obciążenia: | 3,1 l/h |
| Stabilizacja napięcia (AVR): | Tak |
| Czas pracy przy 100% mocy nominalnej | 8 h |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 101 dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 681 x 546 x 550 mm |
| Waga | 86 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.