P6500 S5 Generator prądu Atlas Copco 5 kVA, 230 V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: P6500 S5
Opis
Generator prądu P6500 Atlas Copco 8170 0231 00
P6500 to niewielki jednofazowy generator prądu o dużej wydajności, trwałej konstrukcji i prostej konserwacji. Urządzenie idealnie sprawdza się m.in. w branży budowlanej, w rolnictwie i hodowli zwierząt. Konstrukcje generatorów powstały, aby spełnić najwyższe standardy jakościowe.
Wyposażenie standartowe:
- Rozrusznik mechaniczny
- Kluczykowy rozruch elektryczny (12V)
- Duży zbiornik paliwa
- Gniazda 2 x 230 V 16 A, 1 x CEE 230 V 32 A
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Licznik godzin
- Wyłącznik automatyczny
- Zgodność z CE w zakresie emisji hałasu
- Zabezpieczenie przed niskim poziomem oleju
- Zestaw kółek transportowych
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 5 / 5 kVA / kW |
| Szczytowa moc wyjściowa | 5,5 / 5,5 kVA / kW |
| Silnik Atlas Copco | AC390FD benzynowy |
| Rodzaj rozruchu: | Elektryczny / Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 25 l |
| Zużycie paliwa przy 75% obciążenia: | 1,4 l/h |
| Stabilizacja napięcia (AVR): | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (LpA) w odl. 7 m | 72 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 97 dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 675 x 540 x 540 mm |
| Waga | 79 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.