P3500I S5 Generator prądu Atlas Copco 3,3 kVA, 230V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: P3500I S5
Opis
Generator prądu P3500i Atlas Copco 8170023098
P3500i to niewielki jednofazowy generator prądu o dużej wydajności, trwałej konstrukcji i prostej konserwacji. Urządzenie idealnie sprawdza się m.in. w branży budowlanej, w rolnictwie i hodowli zwierząt. Konstrukcje generatorów powstały, aby spełnić najwyższe standardy
jakościowe.
Wyposażenie standartowe:
- Duży zbiornik paliwa
- Zabezpieczenie termiczne
- Silnik AC170FD benzynowy
- Gniazda 2 x SCH | 2 x 3P20A + 1 x TL240
- Kluczykowy rozruch elektryczny (12 V)
- Panel oprzyrządowania, woltomierz, licznik godzin pracy
- Stabilizacja napięcia - technologia inwerterowa
- Licznik godzin
- Wyłącznik automatyczny
- Kółka
- Obudowa dzwiękoszczelna, zgodna z wymogami CE w zakresie emisji hałasu
- Alarmy silnika: niski poziom oleju, przeciążenie
- Inteligentne sterowanie prędkością obrotową dla wydajnego zużycia paliwa
- Złącza i kable do pracy równoległej
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 3,0 / 3,1 kVA / kW |
| Szczytowa moc wyjściowa | 3,3 / 2,6 kVA / kW |
| Silnik Atlas Copco | AC170FD benzynowy |
| Rodzaj rozruchu: | Elektryczny / Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 10 l |
| Praca automatyczna przy mocy znamionowej: | 6 h |
| Stabilizacja napięcia inwerterowa | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (LpA) w odl. 7 m | 63 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 88 dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 580 x 440 x 510 mm |
| Waga | 45 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.