Świetny
P3000 S5 Generator prądu Atlas Copco 2,3 kVA, 230 V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: P3000 S5
Opis
P3000 to niewielki jednofazowy generator prądu o dużej wydajności, trwałej konstrukcji i prostej konserwacji. Urządzenie idealnie sprawdza się m.in. w branży budowlanej, w rolnictwie i hodowli zwierząt. Konstrukcje generatorów powstały, aby spełnić najwyższe standardy
jakościowe.
Wyposażenie standartowe:
- Rozrusznik mechaniczny
- Duży zbiornik paliwa
- Gniazda 2 x 3P20A + 1 x TL240
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Licznik godzin
- Wyłącznik automatyczny
- Zgodność z CE w zakresie emisji hałasu
- Zabezpieczenie przed niskim poziomem oleju
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 2,3 / 2,3 kVA / kW |
| Szczytowa moc wyjściowa | 2,5 / 2,5 kVA / kW |
| Silnik Atlas Copco | AC200FA benzynowy |
| Rodzaj rozruchu: | Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 15 l |
| Zużycie paliwa przy 75% obciążenia: | 1,4 l/h |
| Stabilizacja napięcia (AVR): | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (LpA) w odl. 7 m | 70 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 95 dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 590 x 430 x 480 mm |
| Waga | 52 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Marek