P2000I S5 Generator prądu Atlas Copco 1,8 kVA, 230V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: P2000I S5
Opis
Generator prądu P2000i Atlas Copco 8170023097
P2000i to niewielki jednofazowy generator prądu o dużej wydajności, trwałej konstrukcji i prostej konserwacji. Urządzenie idealnie sprawdza się m.in. w branży budowlanej, w rolnictwie i hodowli zwierząt. Konstrukcje generatorów powstały, aby spełnić najwyższe standardy
jakościowe.
Wyposażenie standardowe:
- Rozrusznik mechaniczny
- Duży zbiornik paliwa
- Zabezpieczenie termiczne
- Silnik AC148F benzynowy
- Gniazda 1 x SCH | 2 x 3P20A
- Stabilizacja napięcia - technologia inwerterowa
- Licznik godzin
- Wyłącznik automatyczny
- Obudowa dzwiękoszczelna, zgodna z wymogami CE w zakresie emisji hałasu
- Alarmy silnika: niski poziom oleju, przeciążenie
- Sterowanie prędkością obrotową dla wydajnego zużycia paliwa
- Złącza i kable do pracy równoległej
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 1,6 / 1,6 kVA / kW |
| Szczytowa moc wyjściowa | 1,8 / 1/4 kVA / kW |
| Silnik Atlas Copco | AC165F benzynowy |
| Rodzaj rozruchu: | Ręczny |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 4 l |
| Praca automatyczna przy mocy znamionowej: | 5 h |
| Stabilizacja napięcia inwerterowa | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (LpA) w odl. 7 m | 65 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 90 dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 500 x 285 x 455 mm |
| Waga | 21 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.