LPP 10 HD Wyciągarka hydrauliczna Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: LPP 10 HD
Opis
Wyciągarka hydrauliczna LPP 10 HD Atlas Copco 1801 8100 03
Zastosowanie:
- Do wyciągania wszelkiego rodzaju pali, belek stalowych lub rur o średnicach do 200 mm
- Wyciąga:
• Słupki drewniane
• Słupki stalowe (w tym profile IPE, HPE i UPE)
• Rury stalowe okrągłe/kwadratowe
• Słupki ogrodzeniowe
• Kotwy
Funkcje:
- Zintegrowane szczęki
- Automatyczny zacisk naprężający łańcuch
- Całkowita siła uciągu do 10 ton
Parametry techniczne:
| Waga ( z wężami) | 60 kg |
| Max. ciśnienie robocze | 105-140 bar |
| Max. ciśnienie powrotne | 30 bar |
| Przepływ oleju | 20-40 l/min |
| Zdolność wyciągania na udaru | 12-200 mm |
| Kategoria EHTMA | C/D/E |
| Zawór sterujacy | Na maszynie |
| Siła uciągu | 6000 kg |
| Max. siła uciągu | 10000 kg |
| Przyłącze hydrauliczne | 1/2" BSP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.