LPD-LD-T Kafar Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: LPD-LD-T
Opis
Kafar do wbijania słupków i uziomów LPD-LD-T Atlas Copco 1801 3940 06
Zastosowanie:
- Wbijanie słupków o średnicy do 150 mm
- Mogą wbijać:
• Barierki drogowe
• Rury / profile
• Znaki pionowe
• Słupki ogrodzeniowe
• Kotwy
• Uziomy
Funkcje:
- Dostępne z wbudowanym zaworem wł./wył. lub montowanym na wężu zdalnym zaworem wł./wył.
Parametry techniczne:
| Waga ( z wężami) | 17,5 kg |
| Ciśnienie robocze | 80-100 bar |
| Przepływ oleju | 20 l/min |
| Wydajność wbijania | 10-60 mm |
| Poziom wibracji 3 osie wg. ISO 28927-10 | 17,5 m/s kw |
| Kategoria EHTMA | C |
| Rodzaj uruchamiania | Dzwignia |
| System hydrauliczny | Otwarty |
| Częstotliwość udaru | 2300 udar/min |
| Przyłącze hydrauliczne | 1/2" BSP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.