LPD-HD-RV Kafar Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: LPD-HD-RV
Opis
Kafar do wbijania słupków i uziomów LPD-HD-RV Atlas Copco 1801 4150 00
Zastosowanie:
- Wbijanie słupków o średnicy do 150 mm
- Mogą wbijać:
• Barierki drogowe
• Rury / profile
• Znaki pionowe
• Słupki ogrodzeniowe
• Kotwy
• Uziomy
Funkcje:
- Dostępne z wbudowanym zaworem wł./wył. lub montowanym na wężu zdalnym zaworem wł./wył.
Parametry techniczne:
| Waga ( z wężami) | 40 kg |
| Ciśnienie robocze | 105-140 bar |
| Przepływ oleju | 28-40 l/min |
| Wydajność wbijania | 40-100 mm |
| Poziom wibracji 3 osie wg. ISO 28927-10 | - |
| Kategoria EHTMA | D/E |
| Rodzaj uruchamiania | Zawór zdalny |
| System hydrauliczny | Otwarty lub zamknięty |
| Częstotliwość udaru | 1320 udar/min |
| Przyłącze hydrauliczne | 1/2" BSP |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.