LP9-20P Agregat hydrauliczny Atlas Copco 6,7 KM, 150 bar
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: LP9-20P
Opis
Agregat hydrauliczny LP9-20P Atlas Copco
LP9-20P to lekki i kompaktowy oraz wyposażony w skuteczne ramy ochronne agregat hydrauliczny służy do zasilania urządzeń pracujących w zakresie 20l/min/150 bar. Agregat wyposażony jest w układ „Moc na żądanie” (Power On Demand, POD).
To system regulacji hydraulicznej automatycznie przełącza silnik na bieg jałowy, gdy następuje przerwa w pracy narzędzia, oraz przyspiesza obroty silnika, gdy narzędzie zostaje ponownie włączone. Sterowana termostatem chłodnica olejowa umożliwia szybkie podgrzanie oleju hydraulicznego do temperatury roboczej i chroni olej przed przegrzaniem.
Wyposażenie standartowe:
- Wbudowana chłodnica oleju wraz z termostatem zwiększają niezawodność urządzenia przy pracy w wysokich temperaturach
- Ucho do podnoszenia i poprzeczna belka do podnoszenia
- POD moc na żądanie
- Przewody 7 m zakończone szybkozłączkami
- Kontrola oleju
- Filtr 25μ w linii powrotnej
Parametry techniczne:
| Ciśnienie oleju | 150 bar |
| Przepływ oleju | 20 l/min |
| Układ POD | Tak |
| Silnik | Honda GX270 |
| Rodzaj paliwa: | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 6 l |
| Moc: | 8,16 KM |
| Moc na żądanie (POD): | Tak |
| Rozruch elektryczny | Nie |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 87dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 585 x 525 x 680 mm |
| Waga | 80 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.