LP13-30P Agregat hydrauliczny Atlas Copco 13 KM, 150 bar
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: LP13-30P
Opis
LP13-30P to lekki i kompaktowy oraz wyposażony w skuteczne ramy ochronne agregat hydrauliczny służy do zasilania urządzeń pracujących w zakresie 20-30l/min/150 bar. Agregat wyposażony jest w układ „Moc na żądanie” (Power On Demand, POD).
To system regulacji hydraulicznej automatycznie przełącza silnik na bieg jałowy, gdy następuje przerwa w pracy narzędzia, oraz przyspiesza obroty silnika, gdy narzędzie zostaje ponownie włączone. Sterowana termostatem chłodnica olejowa umożliwia szybkie podgrzanie oleju hydraulicznego do temperatury roboczej i chroni olej przed przegrzaniem.
Wyposażenie standardowe:
- Wbudowana chłodnica oleju wraz z termostatem zwiększają niezawodność urządzenia przy pracy w wysokich temperaturach
- Ucho do podnoszenia i poprzeczna belka do podnoszenia
- POD moc na żądanie
- Przewody 7 m zakończone szybkozłączkami
- Kontrola oleju
- Filtr 25μ w linii powrotnej
Parametry techniczne:
| Ciśnienie oleju | 150 bar |
| Przepływ oleju | 20-30 l/min |
| Układ POD | Tak |
| Silnik | Honda GX390 |
| Rodzaj paliwa: | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 6,5 l |
| Moc: | 13 KM |
| Moc na żądanie (POD): | Tak |
| Rozruch elektryczny | Nie |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 89dB(A) |
| Wymiar maszyny L x W x H | 745 x 600 x 705 mm |
| Waga | 91 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.