Super oświetlenie
HILIGHT V3+ Maszt oświetleniowy Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: HILIGHT V3+
Opis
Maszt oświetleniowy HiLight V3+ Atlas Copco
HiLight V3+ jest wyposażona w trwałą ramę stalową ze zderzakami polietylenowymi. Unikalne, w pełni kierunkowe soczewki LED maksymalizują pokrycie oświetleniem oraz redukują straty świetlne.
Maszt HiLight V3+ może oświetlić obszar o powierzchni sięgającej 2500 m2 ze średnim natężeniem oświetlenia rzędu 10 luksów, zapewniając bezpieczniejsze i bardziej produktywne środowisko pracy. Zderzaki z polietylenu spełniającymi te same standardy co obudowa HardHat®.
Parametry techniczne:
| Moc lamp | 4 x 120 W |
| Typ lamp | LED |
| Powierzchnia oświetlenia | 2500 m2 |
| Dopuszczalna prękość wiatru | 80 km/h |
| Podnoszenie wieży | Mechaniczny |
| Waga | 110 kg |
| Wysokość | 5,5 m |
| Napięcie | 230 V |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Klient