D30/1L-BSP-FS Pompa zanurzeniowa Atlas Copco 1250 l/min, 230V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: D30/1L-BSP-FS
Opis
Pompa zanurzeniowa do brudnej wody z pływakiem WEDA D30/1L BSP FS Atlas Copco 3081 6204 67
D30/1L STR FS to przenośna, lekka i łatwa w obsłudze pompa do brudnej wody, zapewniająca szybkie i wydajne odwodnienie w szerokim zakresie zostosowań. Konstrukcja zewnętrznego płaszcza, który zapewnia chłodzenie i ochronę termiczną, pozwala na bezpieczną pracę pompy w różnych warunkach. Potrójne uszczelnienie wału gwarantuje długi okres eksploatacji, część mokra z wirnikiem typu „semi vortex” minimalizuje wymagane czynności konserwacyjne.
Zdolność do pracy na sucho.
Wyposażenie standartowe:
- Zabezpieczenie termiczne silnika
- Wbudowany kondensator rozruchowy zapewniający wysoki moment rozruchowy
- Dodatkowe uszczelnienie wargowe wydłuża trwałość podstawowego uszczelnienia
- Złącze gwintowane 3"
- Wyłącznik pływakowy
- Przewód zasilajacy 15 mb
- Podwójne mechaniczne uszczelnienie wału wykonane z karborundu
- Świadectwo ISO 9001 i oznaczenie CE
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 2 kVA |
| Szczytowa moc wyjściowa | 2,6 kVA |
| Wydajność | 1250 l/min, 75 m3/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 16,5 m |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych | 7 mm |
| Wartość pH cieczy | 5-8 pH |
| Złącze wylotowe | 3" |
| Waga | 20 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.