D10/3N Pompa zanurzeniowa Atlas Copco 480 l/min, 400V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: D10/3N
Opis
Pompa zanurzeniowa do brudnej wody WEDA D10/3N Atlas Copco 3081620555
D10/3N to przenośna, lekka i łatwa w obsłudze pompa do brudnej wody, zapewniająca szybkie i wydajne odwodnienie w szerokim zakresie zostosowań. Konstrukcja zewnętrznego płaszcza, który zapewnia chłodzenie i ochronę termiczną, pozwala na bezpieczną pracę pompy w różnych warunkach. Potrójne uszczelnienie wału gwarantuje długi okres eksploatacji, część mokra z wirnikiem typu „semi vortex” minimalizuje wymagane czynności konserwacyjne.
Zdolność do pracy na sucho.
Wyposażenie standartowe:
- Zabezpieczenie termiczne silnika
- Wbudowany kondensator rozruchowy zapewniający wysoki moment rozruchowy
- Dodatkowe uszczelnienie wargowe wydłuża trwałość podstawowego uszczelnienia
- Złącze Storz 2" standardowo dostarczany z pompą
- Przewód zasilajacy 15 mb
- Podwójne mechaniczne uszczelnienie wału wykonane z karborundu
- Świadectwo ISO 9001 i oznaczenie CE
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 1 kW |
| Szczytowa moc wyjściowa | 1,2 kW |
| Wydajność | 480 l/min, 29 m3/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 15 m |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych | 4 mm |
| Wartość pH cieczy | 5-8 pH |
| Złącze wylotowe | 2" |
| Waga | 12,5 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.