D04BN Pompa zanurzeniowa Atlas Copco 224 l/min, 230V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: D04BN
Opis
Pompa zanurzeniowa do brudnej wody WEDA D04BN Atlas Copco 8162 1614 00
D04BN to przenośna, lekka i łatwa w obsłudze pompa do brudnej wody, zapewniająca szybkie i wydajne odwodnienie w szerokim zakresie zostosowań. Konstrukcja zewnętrznego płaszcza, który zapewnia chłodzenie i ochronę termiczną, pozwala na bezpieczną pracę pompy w różnych warunkach. Potrójne uszczelnienie wału gwarantuje długi okres eksploatacji, część mokra z wirnikiem typu „semi vortex” minimalizuje wymagane czynności konserwacyjne.
Zdolność do pracy na sucho.
Wyposażenie standartowe:
- Zabezpieczenie termiczne silnika
- Wbudowany kondensator rozruchowy zapewniający wysoki moment rozruchowy
- Dodatkowe uszczelnienie wargowe wydłuża trwałość podstawowego uszczelnienia
- Gładki i gwintowany króciec wylotowy standardowo dostarczany z pompą
- Podwójne mechaniczne uszczelnienie wału wykonane z karborundu
- Świadectwo ISO 9001 i oznaczenie CE
- Spód pokryty gumą zapobiega uszkodzeniu zbiorników i basenów
Parametry techniczne:
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Znamionowa moc wyjściowa | 0,4 kVA |
| Szczytowa moc wyjściowa | 0,65 kVA |
| Wydajność | 224 l/min, 13,5 m3/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 12 m |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych | 4,5 mm |
| Wartość pH cieczy | 5-8 pH |
| Złącze wylotowe | 1", opcjonalnie 2" |
| Waga | 9,5 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.