COBRA TTE Młot spalinowy Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: COBRA TTE
Opis
Młot spalinowy Cobra TTe Atlas Copco 8318 0701 11
Cobra TTe zaprojektowano specjalnie do podbijania tłucznia na torach kolejowych. Działa ze stosunkowo dużą częstotliwością, a jego siłę udaru dobrano tak, aby zapobiec rozdrabnianiu tłucznia. Można go również używać do wszelkiego rodzaju
prac konserwacyjnych przy torach, przejazdach, drogach dojazdowych i stacjach kolejowych.
Parametry techniczne:
| Energia udaru | 40 Joule |
| Częstotliwość udaru | 1620 uderzeń/min |
| Uchwyt narzędzia | 32 x160 mm |
| Waga | 24 kg |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 l |
| Układ chłodzenia | wentylator |
| Poziom wibracji | 3/8 m/s kw |
| Rodzaj rozruchu | ręczny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.