COBRA PROE HD Młot spalinowy Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: COBRA PROE HD
Opis
Młot spalinowy Cobra PROe HD Atlas Copco 8318 0703 00
Cobra PROe HD ma zmienioną tuleję narzędziową o dużo większej wytrzymałości.
Młot spalinowy Atlas Copco COBRA PROe - wyposażony w silnik benzynowy z gaźnikiem. W porównaniu do poprzednich modeli młot COBRA PROe charakteryzuje się następującymi cechami:
- mniejsze zużycie paliwa sięgające 30 %;
- więcej mocy – wzrost do 10 % przy każdej prędkości;
- łatwiejszy start niezależnie od warunków pogodowych;
- prostsza obsługa – mniej czynności przeglądowych i serwisowych.
Największa wśród młotów spalinowych energia udaru oraz rekordowo niski poziom tłumienia wibracji przyczynia się to do zwiększania wydajności pracy.
Dzięki szerokiej gamie narzędzi roboczych młot Atlas Copco COBRA PROe idealnie sprawdza się w kruszeniu, przecinaniu asfaltu i wbijaniu słupów, ubijaniu podsypki. Moc 65 J na końcówce narzędzia pozwala na rozbijanie skał o dużej zawartości krzemu oraz zbrojonego betonu.
W porównaniu do modelu COBRA PROe młot COBRA PROe HD ma zmienioną tuleję narzędziową
Parametry techniczne:
| Energia udaru | 65 Joule |
| Częstotliwość udaru | 1440 uderzeń/min |
| Uchwyt narzędzia | 32 x160 mm |
| Waga | 25 kg |
| Moc silnika | 2 kW |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 l |
| Układ chłodzenia | wentylator |
| Poziom wibracji | 3/8 m/s kw |
| Rodzaj rozruchu | ręczny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.