COBRA COMBI Młot spalinowy Atlas Copco
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: COBRA COMBI
Opis
Młot spalinowy Cobra Combi Atlas Copco 8318 0800 08
Cobra Combi to mołot udarowo-obrotwy. Ta wielofunkcyjna maszyna umożliwia wykonywanie otworów o głębokości do 2 m i jest w stanie wwiercić się w ciągu minuty w blok litego granitu na głębokość 30 cm dzięki wbudowanemu mechanizmu płuczącemu.
Dzięki zakresowi różnych narzędzi roboczych młoty Atlas Copco COBRA COMBI można stosować do każdej pracy - od kucia i wiercenia, po cięcie, wbijanie i ubijanie - m.in. do rozłupywania głazów, kucia betonu, przecinania asfaltu czy podbijania tłucznia w kolejnictwie. Nie wymagają jakichkolwiek agregatów zasilających, ani przewodów.
Parametry techniczne:
| Energia udaru | 22-25 Joule |
| Częstotliwość udaru | 2700 uderzeń/min |
| Uchwyt narzędzia | 22 x108 mm |
| Waga | 25 kg |
| Moc silnika | 2 kW |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1,2 l |
| Układ chłodzenia | wentylator |
| Poziom wibracji | 5/8 m/s kw |
| Rodzaj rozruchu | ręczny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.